Strona główna
 Info o obiekcie
 Oferta
 Cennik
 Rezerwacja
 Kontakt
 Rehabilitacja
 Zakopane
 Mapa
Fotoalbum
Program wycieczki do Zakopanego – 4 dni !!!

Przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie. Kolacja w Centrum Nauczycielskim. Wieczorny spacer po Krupówkach - zakopiańskim deptaku, który tętni życiem nocnym. Biesiada z muzyką góralską w regionalnej karczmie w centrum Zakopanego. Nocleg.

Wyjazd na Gubałówkę (kolejka szynowa) - panorama Zakopanego i Tatr; spacer grzbietem góry do Polany Szymoszkowej i Butorowego Wierchu - podziwianie widoków podczas zjazdu z góry (kolejka linowa); zwiedzanie najstarszego drewnianego kościółka w Zakopanem i cmentarza na Pęksowym Brzysku, przejście do Muzeum Tatrzańskiego. Kolacja w hotelu. Wieczorny spacer pod Skocznię - Wielka Krokiew (zwycięstwa polskiego skoczka Adama Małysza). Nocleg.

Opcja 1 - wycieczka autokarowa do Morskiego Oka (Tatrzański Park Narodowy). Spacer, ewentualnie jazda dorożką do największego tatrzańskiego jeziora - idealnie czysta woda pozwala na obserwację imponujących okazów pstrągów; można podziwiać wspaniałe widoki m.in. na Rysy i Mięguszowiecki Szczyt. Obiad regionalny w schronisku nad Morskim Okiem. Nocleg.

Opcja 2 - wycieczka autokarowa - na Przełom Dunajca - to fenomen natury, jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie (spływ Dunajcem na drewnianych czółnach powiązanych w tratwy wśród wysokich skał). Obiad w restauracji w Parku Zdrojowym w Szczawnicy; w drodze powrotnej zwiedzanie ruin zamku na Niedzicy - zapora wodna koło zamku niedzickiego oraz zwiedzanie kościółka św. Michała Anioła w Dębnie -znajdującego się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Nocleg.

Przejazd dorożkami konnymi do Doliny Strążyskiej (Tatrzański Park Narodowy), spacer doliną do wodospadu Siklawica lub wyjazd kolejką gondolową na Kasprowy Wierch, który wznosi się na grani Tatr, ponad dolinami Stawów Gąsienicowych, Goryczkową, Doliną Cichą - gdzie znajduje się obserwatorium meteorologiczne. Obiad w Centrum Nauczycielskim.
Copyright © TurystycznaPolska.pl All rights reserved.
PHP-Nuke © by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL.